2 Nisan 2020 Perşembe

02 Nisan 2020 Günün İpuçları

   

                      Nisan ayına başladık. Tüm dünya olarak zor günlerden, sınavlardan geçiyoruz. Her karanlığın bir aydınlığı olacağını unutmayın lütfen. Ve bu zorlu süreçte hepimiz payımıza düşen sorumluluğu yerine getirmeliyiz.

                     Ay, yöneticisi olduğu Yengeç burcunda seyrederken bugün için çıkan kartımız Kupa Ası oldu. Günlük gökyüzü hareketlerine ve Tarot kartımıza bakarak bugün için kısaca şunları söyleyebiliriz.

* Kişisel bakım için güzel bir gün. Evde kendi bakımınız için özel bir zaman dilimi ayırabilirseniz kendinizi daha iyi hissedersiniz.

* İştahınız açık olabilir, dikkatli olun.

* Uzun zamandır yapmaya, başlamaya vakit bulamadığınız işler, ilgi alanlarınız için çok güzel bir gün.

* Hobileriniz, araştırmalarınız , okunacaklarınız, yapılacaklarınız için başlama enerjiniz destekleniyor. Güzel, verimli sonuçlar alabilirsiniz.

* Önemli kararlar almanız gereken durumlar için bugünü tercih etmeyin. Zira kararsızlık yaşayabilir, objektif olmakta zorlanabilirsiniz.

* Mutlaka iç dengenizi, ruhsal dengenizi korumaya çalışın. Dua edin, meditasyon yapın kısacası ruhunuza iyi gelen, sizi dengede tutabilecek şeylerle zaman geçirin. Aksi halde uç duygu durumları sizi zor durumda bırakabilir.

Şimdilik bu kadar, okuduğunuz için teşekkürler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder