3 Nisan 2020 Cuma

03 Nisan 2020 Günün İpuçları


                        Ay bugün ihtişamlı Aslan burcuna geçiş yaptı. Yaklaşık 2,5 gün sürecek bu yolculuk için Değnek Kartımızla birlikte gökyüzü bize ne anlatıyor ona bir bakalım.

* Kendimizi daha çok ortaya koymak isteyebileceğimiz bir dönem. Bu anlamda güç gösterileri - kimlik savaşları yapmaktan kaçınmalıyız. Çünkü bu çekişme sırasında bilinmesini istemediğimiz şeyler ortaya dökülebilir.

* Ani kararlar almaktan kaçınmanız gereken bir gün. Egomuzun fırtınasına kapılıp düşünmeden atacağımız adımlar, söyleyeceklerimiz yüzünden pişman olabiliriz. Acele karar vermeyin, acele hareket etmeyin.

* Bir aslan ihtişamı ile görünmek, fark edilmek, parlamak isteyebilirsiniz. Kendi ışığınızı, çekiciliğinizi zaten rahatça gösterebileceksiniz. Ama görünüşünüzde yeni stiller uygulamak, marjinal değişiklikler yapmak için uygun bir zaman değil. Ertelemenizi tavsiye ederim. Pişman olabilirsiniz.

* Sevgilinizden ya da eşinizden ruhunuzu yücelten güzel sözler duyabilirsiniz, olumlu haberler alabilirsiniz. Karşılıklı olarak duygularınızı paylaşmanın keyfini çıkartın.

* Bekarlar kendini aniden yeni bir ilişkinin kıyısında adım atıyor halde bulabilir. Ne kadar sevindirici ve ihtişamlı olsa da sakince ve acele etmeden adımlar atmaya dikkat edin.

* Yaratıcılığınızın, iç sesinizin parlamasına izin verin.

* Zaman yönetimi ile ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz, planlayıcınızı elinizin altında tutmakta fayda var.

* Olgun erkek figürlerinden duygusal destek alabilirsiniz, fikir danışabilirsiniz.

Teşekkür ederim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder